AKCJE CHARYTATYWNE

Gorąco zachęcamy do udziału w zewnętrznych akcjach charytatywnych, które obok innych szkolnych akcji i przedsięwzięć charytatywnych będą przeprowadzone w szkole:

1. Akcja, której celem jest zbiórka pieniędzy na zakup nowego wózka inwalidzkiego dla dorastającej nastolatki- „Kolędy dla Zuzi”, Samorząd Uczniowski będzie zbierał pieniądze w szkole  6 i 13 grudnia na godzinie wychowawczej.

2. Koncert finałowy akcji „Kolędy dla Zuzi” połączony ze zbiórką w dniu 19 grudnia 2018 r. o godz. 18.00 w MOK, wystąpią min nauczyciele naszej szkoły.

3. Paczki dla bezdomnych – akcja prowadzona przez „Otwarte drzwi”, gotowe paczki z opisem „DLA PANI”, „DLA PANA”). Do paczki można włożyć:

1) podstawowe art. higieny osobistej – pasta do zębów, szczoteczka do zębów, krem nivea, dezodorant, mydło, maszynki do golenia, pianka do golenia, chusteczki higieniczne,

2) nowa ciepła odzież – czapka, szalik i rękawiczki.

3) termosy

4. Paczki dla potrzebujących – akcja prowadzona przez „Otwarte drzwi”, paczki żywnościowe.

Paczki można przynosić do biblioteki szkolnej do p. Małgorzaty Rzymek do 16 grudnia.