Bal karnawałowy dla klas 1-3

Tegoroczna zabawa karnawałowa wzbudziła u najmłodszych uczniów naszej szkoły wiele radości. W dniu 16 stycznia już od rana w naszej szkole pojawiły się kolorowe postacie. Dzieci wystąpiły w ciekawych przebraniach, które umożliwiły wcielenie się w ulubione postacie. Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Niektórzy byli nie do poznania, inni budzili podziw, a niekiedy nawet przerażenie.
Wszyscy uczniowie bawili się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki jak przystało na prawdziwy bal. Były pociągi, korowód, kółeczka i tańce w parach, dzieci odśpiewały wszystkie muzyczne hity. Podczas krótkiej przerwy wszystkie dzieci udały się na poczęstunek w klasach. Cały bał karnawałowy przebiegł w miłej, serdecznej atmosferze.
Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych strojów. Dziękujemy również DJ-owi Panu Waldkowi Drozd za oprawę muzyczną oraz Pani Monice Ortyńskiej za fotorelację z balu.
Dzień ten dostarczył dzieciom wielu przeżyć i miłych wrażeń, zresztą-zobaczcie sami!
Kolejny bał już za rok.