Bal karnawałowy

1 lutego w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa, w której uczestniczyli uczniowie klas pierwszych. Od samego rana dzieci nie opuszczał dobry humor. O godzinie 16:00 rozpoczął się bal w towarzystwie pięknie wystrojonych uczniów. Mogliśmy spotkać różne postacie: księżniczki, kotki, biedronki, a także policjanta i piłkarza. Dodatkowo dobrej atmosferze sprzyjał kolorowy wystrój „sali balowej”. Skoczna muzyka oraz różnorodne zabawy zachęcały do tańców i swawoli – wszyscy bawili się znakomicie. Nie mogło zabraknąć również przerwy, w której pociechy udały się do swoich klas na słodki poczęstunek. Po chwili wytchnienia wróciliśmy na parkiet, by zatańczyć kaczuchy i inne wymyślne tańce.

Mamy nadzieję, że wspólna zabawa przysporzyła dzieciom wiele radości. Teraz musimy czekać kolejny rok na karnawałowe szaleństwo.