Breakdance na kółku wokalno – tanecznym

4 kwietnia uczniowie na kółku wokalno – tanecznym mieli możliwość poznać tajniki tańca breakdance, a to wszystko dzięki uczennicy z klasy 7 b, która wprowadziła dzieci w ten magiczny świat. Warto wspomnieć, że breakdance to rodzaj unikatowego tańca z dużą liczbą elementów siłowo – sprawnościowych oraz kroków wykonywanych rękami i nogami na ziemi. Dzieci rozpoczęły przygotowania od rozgrzewki, a następnie przystąpiły do nauki kroków. Uczniowie wykonywali takie figury jak: six –step, indian step, drive your style. Wbrew pozorom nie są to łatwe elementy układu tanecznego. Mamy nadzieję, że to dopiero początek naszej przygody z tym tańcem – uczennicy, która pokazała taneczne figury bardzo dziękujemy !