DZIEŃ DZIECKA W SP9

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Wszystkim Dzieciom, tym małym i tym dużym 
Z okazji Dnia Dziecka składamy serdeczne życzenia,
aby uśmiech nieustannie
gościł na Waszych twarzach 😄😁,
każdy dzień był wspaniałą przygodą
i niósł ze sobą wiele cudownych doświadczeń.
Niech Wasze marzenia się spełniają! 
 

Z okazji Dnia Dziecka uczniowie edukacji wczesnoszkolnej wraz z wychowawcami wyruszyli na wycieczkę do Wrocławia na spektakl teatralny pt. „Czarnoksiężnik z krainy Oz”. Czarnoksiężnik z Krainy Oz” to spektakl zrealizowany z rozmachem, pełen barwnych kostiumów, efektów specjalnych i – nieodzownej szczególnie w bajkach dla dzieci – teatralnej magii. To była bardzo udana wycieczka. Dziękujemy wszystkim uczestnikom.

Dla Dzieci z oddziału przygotowawczego również czekało mnóstwo atrakcji. Z samego rana samodzielnie przygotowaliśmy śniadanie. Następnie udaliśmy się na wycieczkę, podczas której Dzieci zobaczyły takie zabytki jak: ruiny św. Mikołaja, Stare Miasto, fosa miejska, Zamek Książąt Głogowskich, Pomnik Dzieci Głogowskich. Pogoda dopisała, Wszyscy szczęśliwi i uśmiechnięci – a to najważniejsze!