Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną

Dnia 8.05.2018 grupa wolontariuszy z naszej szkoły została  zaproszona do udział w lokalnych obchodach Dnia Godności. Tym razem uroczystość przybrała formę zabawy sportowo- rekreacyjnej. Goście oraz organizatorzy zgromadzili się w hali widowiskowo- sportowej, aby aktywnie świętować ten dzień. Dla wszystkich uczestników przygotowano atrakcyjne konkurencje. Nasi wolontariusze wraz z przyjaciółmi z WTZ ”Arka” oraz innych placówek chętnie przystąpili do zabawy oraz zbierania punktów, za które czekała nagroda-  niespodzianka. Ponadto ciekawym punktem  imprezy były  tańce z zespołem BE4U.

Uroczystość  była nie tylko okazją , aby wspólnie spędzić czas, ale również, by pokazać, że osoby niepełnosprawne mogą  zawsze liczyć na nasze wsparcie i szacunek.