Dzień Mamy

Drogie MAMY, życzymy Wam dużo miłości, jeszcze więcej zdrowia oraz samych sukcesów życiu prywatnym i zawodowym. Dziękujemy WAM kochane MAMY za wszystko

W tym szczególnym dniu uczniowie klasy 2b słowem i piosenką wyrazili swoją miłość i wdzięczność za matczyną dobroć i cierpliwość, za serce, które tak wiele rozumie i tak wspaniałomyślnie wybacza. Zorganizowali przepiękną uroczystość, na którą zaprosili swoje Mamy. Dla tak ważnych gości przygotowano szereg niespodzianek w tym dniu. Najpierw dla wszystkich zebranych na sali uczniowie przedstawili humorystyczną scenką o tym, jak „Tata poznał mamę”. Po krótkim przedstawieniu, rodzice zostali zaproszeni na wspólny taniec ze swoimi dziećmi. Pełen wzruszeń występ zakończył się wręczeniem własnoręcznie zrobionych laurek i książek o mamie.