Dzień Otwarty w Gimnazjum nr 4

Dnia 6.05.2015 zaprosiliśmy uczniów klas szóstych na Dzień Otwarty Szkoły. Jest ciekawa forma prezentacji oferty edukacyjnej i wychowawczej naszego gimnazjum.

Zaproszeni uczniowie wzięli udział w wykładach oraz specjalnie dla nich przygotowanych lekcjach: chemii, geografii, biologii i sztuki.

Gimnazjaliści zaprezentowali im swoje umiejętności artystyczne i sportowe. Pokazali się w przedstawieniu teatralnym, podczas ćwiczeń na stepie oraz w ewolucjach gimnastycznych przy wykorzystaniu sprzętu sportowego.

W trakcie wycieczki po szkole uczniowie obejrzeli również wystawy obrazujące tradycje i obyczaje naszego gimnazjum. Inną atrakcją, przygotowaną także dla nich, był minikoncert wykonany przez szkolny zespół wokalny i nauka tańca.

Szóstoklasiści mieli także okazję zwiedzić budynek szkoły, jak również spotkać się ze swoimi starszymi kolegami.

Mamy nadzieję, iż taka prezentacja gimnazjum pomoże im we właściwym wyborze przyszłej szkoły.

Zdjęcia w galerii