Dzień Otwarty w Szkole Podstawowej nr 9

7 marca drzwi  Szkoły Podstawowej nr 9 otworzyły się przed niesamowitymi gośćmi – przyszłorocznymi pierwszoklasistami, którzy wraz z  rodzicami poznawali  bogatą ofertę placówki. Na początku pani dyrektor przedstawiła prezentację dotyczącą różnorodnych działań podejmowanych w „Dziewiątce” oraz omówiła zasady rekrutacji. Następnie wszyscy obejrzeli przedstawienie „O kropelce wody” przygotowane przez starszych kolegów.  Potem odbył spacer po szkole. Dzieci zaglądały do sal lekcyjnych, świetlicy, pracowni kulinarnej, a także sali gimnastycznej. Tam czekały na nich różne atrakcje, m.in. pokaz ju-jitsu, tor przeszkód, skręcanie balonów czy prezentacja elementów umundurowania wojskowego. Na koniec wszyscy uczestnicy spotkania mogli skosztować wypieków sześciolatków wspieranych przez dziewczęta z projektu kulinarnego.