Dzień Pluszowego Misia klas 1-3 oraz świetlicy szkolnej

Dzień Pluszowego Misia obchodzimy 25 listopada. Z tej okazji w naszej szkole mieliśmy święto. Dzieci poznały historię narodzin pluszowego misia oraz ideę święta najpopularniejszej dziecięcej zabawki. Przypomniały sobie bohaterów bajek- Misia Uszatka, Kubusia Puchatka, Coralgola, misia Yogi. Następnie uczniowie prezentowali swoje ulubione misie oraz uczestniczyli w grach i zabawach.

W świetlicy szkolnej również obchodziliśmy „Dzień Pluszowego Misia”. W celu upamiętnienia rocznicy powstania tej maskotki, w świetlicy ten dzień minął pod znakiem zabawy: otrzymaliśmy dyplomy za udział w konkursie ” Nasza grupa i jej przyjaciel Miś”, nie zabrakło zabawy „Stary niedźwiedź mocno śpi”, na koniec śpiewaliśmy „Jadą, jadą misie” i zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcia. Kolorowe żelki w kształcie misia były pyszne!