„GIMNAZJADA TO ZABAWA!!”

Taki był temat przewodni corocznej imprezy organizowanej w Gimnazjum nr 4 dla pierwszoklasistów. Gimnazjada odbyła się 23 października 2014 r., a organizatorem była pani M.Gawrońska – Guz z pomocą pani Izabeli Nowak, Anny Lewandowskiej, Iwony Chylińskiej oraz Małgorzaty Rzymek, która przygotowała dekorację oraz dyplomy dla klas. Głównym jej celem jest integracja klas pierwszych oraz możliwość ich zaprezentowania się. Każda klasa przygotowała krótką prezentację, maskotkę gimnazjalną, okrzyk oraz „ Kolorowy zawrót głowy” czyli przemarsz postaci ze świata filmów ,komiksów ,bajek. Gościły więc u nas postacie niezwykłe np. 2 Myszki Miki, Pipi, serialowi lekarze, duszek Kacperek, Wilma czy Neo z filmu „ Matrix”.
Ponadto wszyscy razem uczestniczyli w nauce wspólnego tańca pod kierunkiem uczennic Martyny Walas, Oli Grochali, Poli Tymeckiej. Tytuł „ Najbardziej Rozbawionej Klasy” przypadł klasie Ic i w nagrodę uczniowie wyjadą wraz z wychowawca panem Pawłem Trojanem na wycieczkę i piknik do Dalkowa. Po wyczerpujących tańcach był również poczęstunek przygotowany przez klasy II.
Jednym słowem było wesoło, kolorowo, bardzo radośnie i wyjątkowo smacznie. To co się działo można obejrzeć na zgromadzonych zdjęciach

M. Gawrońska – Guz