Glogovia – Glogau – Głogów – przeszłość zaklęta w kamieniu

Zapraszamy do przeglądania bloga projektu edukacyjnego Glogovia – Glogau – Głogów – przeszłość zaklęta w kamieniu, który był realizowany przez grupę uczniów z klas pierwszych w ramach  zajęć edukacji patriotyczno – obywatelskiej pod kierunkiem pana Sławomira Olejnika.

Projekt miał na celu ukazanie mniej znanych materialnych śladów kulturowych, historycznych i religijnych po dawnych mieszkańcach Głogowa i okolic, które zostały utrwalone w kamieniu.

Mimo, że projekt został zakończony, to blog nadal będzie się rozwijał. Dlatego zachęcamy uczniów, rodziców oraz wszystkich zainteresowanych przeszłością Głogowa do przesyłania zdjęć przedstawiających dawne, kamienne elementy małej architektury znajdujące się na ziemi głogowskiej. Fotografie można przesyłać na adres solejnikg4@wp.pl

 

http://glogovia-glogau-glogow-pzwk.blogspot.com/