Halloween w naszej szkole :)

Zgodnie z dość nową tradycją, w dniu 29. pażdziernika odbyły się w naszej szkole obchody Halloween. Wszystkie klasy przygotowywały się do tej chwili od tygodnia szykując dekoracje i stroje. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunem p. Moniką Czuj oceniali klasy w konkursie na 'najstraszniejszą halloweenową klasę’.

Do tego w tle grała nam muzyka rodem z horrorów. Na korytarzu pojawiły się wycięte i świecące dynie.U każdego z nas budziły strach. Nie sposób opisać ile wysiłku włożyli uczniowie wraz z swoimi wychowawcami, by dobrze wypaść, ale i dobrze się bawić.  Pani Rutkowska wraz z klasą 2a przygotowała upiorną restauracje. Jak będziecie mieli ochotę na pająki lub  żabę to zajrzyjcie do sali nr 20. Wszystkim zaangażowanym bardzo dziękujemy.

Ogłaszamy wyniki konkursu na „najstraszniejszą klasę”:
1 miejsce : klasa 2a
2 miejsce: klasa 3c
3 miejsce: klasa 2c

Gratulujemy!

Masz ciekawe zdjęcie? Prześlij do administratora – dodamy je do galerii  🙂