I Dzień Wiosny

W ramach powitania tej przepięknej pory roku przygotowaliśmy pokaz mody! We wtorek, 21 marca 2023 roku w naszej szkole od samego rana przygotowano moc atrakcji. Jednak główną atrakcją był pokaz mody „Odnawialna Wiosna”, który odbył się dla wszystkich uczniów klas 1-3. Każda klasa miała przygotować i zaprezentować osoby, które przebrały się używając ekologicznych produktów. Taka forma aktywności miała zachęcić naszych uczniów do szukania alternatywnych możliwości, przede wszystkim ekologicznych. Dzieci zaprezentowały swój strój na specjalnie przygotowanym wybiegu. Jury składające się z nauczycieli i dzieci za pomocą braw punktowało kreatywność uczniów.

Pokaz Mody „Odnawialna Wiosna” w naszej szkole okazał się ogromnym sukcesem. Uczniowie wykazali się inwencją twórczą i niesamowitymi pomysłami. Na koniec wybrano miss, wicemiss, mistera pokazu mody eko.

Klasa 1a to mistrzowie łączenia tego co przyjemne i pożyteczne! Z okazji Pierwszego Dnia Wiosny, dzieci wraz z paniami Moniką i Martą wkroczyły do pracowni kulinarnej, gdzie upiekły pyszne wiosenne ciasteczka amerykańskie z matchą. Przy okazji przygotowywania wypieków, pierwszaki mogły utrwalić wiedzę z zakresu jednostek wagi, co na pewno przyda im się w przyszłości. Ciasteczkami zostały poczęstowane także Panie Dyrektor i Wicedyrektor oraz panie nauczycielki klas 1-3. Dziękujemy za pyszny Pierwszy dzień Wiosny!

Wiosna prawdziwie zagościła w naszych sercach.