I NOC GIER !!!

Zebranie ponad 200 produktów żywnościowych, skonsumowanie 20 pizz i 10 godzin świetnej zabawy to efekt I Nocy Gier w Szkole Podstawowej nr 9 w Głogowie. Prawie pięćdziesięciu uczniów bawiło się i grało w wiele gier sportowych, rekreacyjnych i towarzyskich. Tenis stołowy, Ziemniak, Jenga, szachy, piłkarzyki, Mistakos, Eurobiznes, Kim jestem, Uno, Dixit, Twister to tylko niektóre gry, którymi zajmowali się nasi uczniowie. Przez całą noc dzieci z SP9 pokazały,że można bawić się bez użycia smartfona, tabletu, konsoli czy komputera. Opiekę nad nimi sprawowali Pani Grażyna Kardaś, Pani Agnieszka Rylska, Pani Agnieszka Przejczowska i Pan Sławomir Olejnik.
Zebrane produkty żywnościowe zostaną przekazane Stowarzyszeniu Patriotyczny Głogów i trafią do kombatantów mieszkających na Kresach w ramach akcji Rodacy Bohaterom.