II Nocka Gier

Zebranie ponad 200 produktów żywnościowych, skonsumowanie 20 pizz i 10 godzin świetnej zabawy to efekt II Nocy Gier w Szkole Podstawowej nr 9 w Głogowie. Ponad pięćdziesięciu uczniów bawiło się i grało w wiele gier sportowych, rekreacyjnych i towarzyskich. Tenis stołowy, Ziemniak, Jenga, Szachy, Piłkarzyki, Ubongo, Eurobiznes, 5 sekund, Uno, Dixit, Twister to tylko niektóre gry, którymi zajmowali się nasi uczniowie. Przez całą noc dzieci z SP9 pokazały, że można bawić się bez użycia smartfona, tabletu, konsoli czy komputera. Opiekę nad nimi sprawowali Pani Monika Olejnik, Pani Agnieszka Rylska, Pani Agnieszka Przejczowska, Pani Justyna Zarazińska  i Pan Sławomir Olejnik.
Zebrane produkty żywnościowe zostaną przekazane Stowarzyszeniu Otwarte Drzwi  i trafią do potrzebujących z naszego powiatu.