III miejsce w XV Powiatowym Konkursie Plastycznym „Najciekawsza kartka świąteczna”

Został rozstrzygnięty XV Powiaty konkurs plastyczny dla uczniów klas I-III ze świetlic szkolnych pod tytułem „Najciekawsza kartka świąteczna”, którego Organizatorem byli nauczyciele świetlicy Szkoły Podstawowej nr 6 w Głogowie. Na konkurs wpłynęło 65 kartek świątecznych wykonanych różnorodnymi technikami plastycznymi.

Nasza uczennica – Wiktoria Chechelska z klasy 2a zajęła III miejsce. Ogromne gratulacje !

Nagrodziliśmy również za udział w konkursie takich uczniów jak: Amelia Pakies z kl. 3a, Martyna Zawadzka z kl. 3b, Zuzanna Łysakowska z kl. 3b, Piotr Łogunów z kl. 2a, Marcelina Bajdała z kl. 2a, Antonina Kubiak z kl. 2a, Maria Starowicz z kl. 2a, Liliana Wach z kl. 2a oraz Zofia Matik z kl. 1b.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom. Oto ich kartki.