Jasełka

Boże Narodzenie to czas ciepła i spokoju oraz radosnych spotkań. Taki właśnie bożonarodzeniowy nastrój zapanował w naszej szkole. W ten magiczny czas przenieśliśmy się 21 i 22 grudnia  podczas Jasełek, przygotowanych przez klasę I a i b oraz szkolny chór.  Przedstawienie bożonarodzeniowe najpierw obejrzeli rodzice uczniów, którzy pomimo przedświątecznej krzątaniny, licznie przybyli, by obejrzeć swoje pociechy, odgrywające wcale niełatwe role. Następnego dnia uczniowie wystąpili przed całą społecznością szkolną. Przepiękna scenografia nadała temu wyjątkowemu spotkaniu uroczysty i nastrojowy klimat.  Na początku obu spotkań Pani Dyrektor złożyła wszystkim świąteczne życzenia, aby okres świąt był czasem spokoju, odpoczynku, dostrzeżenia tego co ważne, zatrzymania się i dostrzeżenia drugiego człowieka.

Składamy rodzicom wielkie podziękowania za zaangażowanie oraz trud włożony w przygotowanie dzieci do tak pięknej uroczystości. Dziękujemy również wszystkim osobom i uczniom klas starszych za bezinteresowną pomoc, a było nas wielu.  WIELKIE DZIĘKI !!!

Niech wzruszenie oraz radość, które zapełniły korytarze naszej szkoły, atmosfera wzajemnej serdeczności i dobroci zagoszczą we wszystkich domach, aby dobrze przygotować nas na nadchodzący czas świąt.

  życzymy Wesołych Świąt:)