Klasa I b darczyńcami Szlachetnej Paczki

SZLACHETNA PACZKA to przede wszystkim jeden z  najlepiej zorganizowanych  projektów  społecznych w Polsce. W ciągu jednego weekendu milion osób wymienia się rzeczami i całą siłą życzliwości. SZLACHETNA PACZKA łączy to wszystko.

Dlatego klasa I b wraz z wychowawcą i Rodzicami Dzieci nawiązała współpracę z Miejskim Centrum Wspierania Rodziny, liderami projektu- Panią Anną Jeżewską i Panią Magdaleną Towpik oraz organizacją Szlachetna Paczka i włączyła się w pomoc dla Pani Eugenii z Głogowa, bardzo potrzebującej osoby. Wspólnie połączyliśmy wszystkie siły: wychowawca, Rodzice i Dzieci.

Z połączenia wielu dobrych i niezwykłych serc, przede wszystkim serc Rodziców przygotowaliśmy dla Pani Eugenii mnóstwo potrzebnych rzeczy.  Tak powstała ogromna Szlachetna Paczka. Dodatkowo dzieci wykonały dla Pani Eugenii pamiątkowe, świąteczno-bożonarodzeniowe kartki z własnoręcznym odbiciem swojej dłoni i własnym podpisem.  Kartki dzieci również pięknie ozdobiły. To wszystko dla Pani Eugenii. Klasa  I b zaprosiła do włączenia się w pomoc dla Pani Eugenii Szkolny Klub Wolontariatu, który wykonał piękny świąteczny, bożonarodzeniowy  stroik. Chcieliśmy w ten sposób sprawić, by święta dla Pani Eugenii były radosne i piękne. 

Szkoła Podstawowa nr 9 im. Polskich Odkrywców oraz Rodzice, Dzieci i wychowawca klasy Ib  otrzymała pamiątkowy dyplom z podziękowaniami.                                                                                                                              

Dnia 7 grudnia 2018 r. z rąk uczniów w ręce liderów projektu Pani Anny Jeżewskiej i Pani Magdaleny Towpik  z Miejskiego Centrum Wspierania Rodziny odbyło się uroczyste przekazanie Szlachetnej Paczki dla Pani Eugenii. Tak zapoczątkowaliśmy weekend cudów 18 edycji projektu SZLACHETNA PACZKA.

Zobacz nas na infoglogow