Konkurs Recytatorski – I etap szkolny

Dnia 1 marca 2023 r. w naszej szkole odbył się I etap Powiatowego Konkursu Recytatorskiego klas I-III. Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu talentu i odwagi. Dziękujemy wychowawcom klas za wspaniałe przygotowanie swoich uczniów oraz rodzicom za zaangażowanie. Jury w składzie: Pani Agnieszka Rylska – wicedyrektor szkoły, Pani Renata Deska-Kempa, Pani Anna Lewandowska oraz Pani Kaja Morawska wyłoniły następujących laureatów tego wspaniałego wydarzenia.

W kategorii klas pierwszych:

I miejsce zajął Franciszek Kluszczyński z klasy Ia,

II miejsce zajęła Laura Szynkarczyn z klasy Ib,

III miejsce zajęła Łucja Kucharska z klasy Ia.

W kategorii klas drugich:

I miejsce zajęła Zofia Matik z klasy IIb,

II miejsce zajęła Róża Klimczak z klasy IIb

III miejsce zajęła Maja Augustyniak z klasy IIa

W kategorii klas trzecich wyróżnienie otrzymała:

Kornelia Majchrzycka

Wyłonieni laureaci pierwszego miejsca będą reprezentować szkołę 26 kwietnia 2023r. o godz. 9:00 w II międzyszkolnym etapie Powiatowego Konkursu Recytatorskiego klas I-III, który odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 12 w Głogowie.