MISTRZOSTWA GŁOGOWA W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW

24 lutego 2016 r odbyły się Mistrzostwa Głogowa w Piłce Ręcznej Chłopców, które zakończyły się dla nas niekorzystnie. Nasza drużyna zajęła piąte miejsce. Chłopcy dali z siebie dużo, wrócili poobijani i lekko kontuzjowani. Gra nie układała się po naszej myśli. Biorąc pod uwagę,że tylko nasza drużyna składała się z pierwszo- i drugoklasistów (wyraźnie odstawali od rywali wzrostowo i wagowo), to możemy być z nich dumni. Gra z meczu na mecz była lepsza. Chłopcy ogrywali się ze sobą (jako drużyna) i z rywalami. Doskonalili swój warsztat gry w piłkę ręczną.

Po lepsze miejsce sięgną w przyszłym roku szkolnym, bo już wiedzą nad czym należy pracować i co poprawić w swojej grze.

Naszą szkołę reprezentowali:

  1. Kobus Bartosz kl. 2C – (strzelił 4 bramki)
  2. Woźniak Adrian kl. 2C – (strzelił 7 bramek)
  3. Jabłoński Dawid kl. 2C – (strzelił 1 bramkę)
  4. Kucharski Krystian kl. 2C – (strzelił 2 bramki)
  5. Jastrzębski Filip kl. 2C – (bramkarz)
  6. Szczerkowski Adam kl. 1B – (strzelił 1 bramkę)
  7. Wzorek Michał kl. 1B – (strzelił 1 bramkę)
  8. Poręba Jakub kl. 1B
  9. Marut Michał kl. 1B
  10. Skrzypek Patryk  kl. 1B

Wyniki meczy:

  G-1 G-2 G-3 G-5
G-4 5:14 6:15 4:14 1:15

 

Opiekun: mgr G. Kardaś