Noworoczna zabawa integracyjna

W piątek 25.01.19, tuż przed feriami, sala gimnastyczna zapełniła się naszymi kolegami i koleżankami, podopiecznych z WTZ „Arka”, którzy zostali zaproszeni na wspólną zabawę noworoczną. To styczniowe spotkanie stało się już naszą tradycją. Gości przywitał pan wicedyrektor S. Olejnik, który życzył wszystkim udanej zabawy.

I tak się stało! Uśmiech, życzliwe słowa oraz taneczne rytmy towarzyszyły całemu spotkaniu. Wolontariusze – uczniowie z klas VII, VIII i  III (dawne gimnazjum) zadbali o niezwykłą atmosferę, a także o poczęstunek. Na  wszystkich uczestników zabawy czekały smaczne, domowe ciasta, jak również  gorąca zupa wiśniowa- przygotowana przez panie kucharki.

Spotkanie  minęło  bardzo szybko i nadszedł czas pożegnania.

Zabawę oceniono  na szóstkę, a  następną  wolontariusze planują już w czerwcu