Nowy plac zabaw przy SP9

Szanowni Rodzice miło nam poinformować, dzięki Wam z Budżetu Obywatelskiego 2022 pod koniec grudnia powstał przy Szkole Podstawowej nr 9 plac zabaw, który jest dostępny dla wszystkich mieszkańców osiedla. Plac ma wszystkie atesty bezpieczeństwa oraz objęty jest monitoringiem zewnętrznym. Na plac można wejść z dwóch stron: przez bramę główną i od strony boiska.

Uczniowie klas 1-3 i dzieci goszczącego u nas przedszkola już korzystają z tych atrakcji. Czekamy na pozostałych użytkowników. Jest to Nasza wspólna własność, zachęcam do dbania o czystość i sprawność urządzeń, tak aby służyły jak najdłużej.

Jeszcze raz składam serdeczne podziękowania dla wszystkich Państwa, którzy przyczynili się do powstania placu.

Justyna Zarazińska