Osiągnięcia uczniów

2018/2019

Oliwia Łuczyk – klasa 3a

I miejsce w XVI Powiatowym Konkursie Wiedzy Technicznej

III miejsce w Konkursie z Języka Niemieckiego ” Deutsch ist einfach” poziom rozszerzony

II miejsce w Powiatowym Konkursie „Mistrz gościnności”

Nikola Sewilska – klasa 3c

II miejsce w Powiatowym Konkursie „Mistrz gościnności”

Łukasz Wojcieszonek – klasa 3a

Laureat Finału Olimpiady Geograficznej we Wrocławiu

Filip Fijałkowski – klasa 8d

I miejsce w Powiatowym Konkursie Chemicznym

Laureat Zdolnego Ślązaczka z matematyki

Zofia Pieczulis – klasa 8c

III miejsce w Konkursie z Języka Niemieckiego ” Deutsch ist einfach”

Kamil Kukła – klasa 8a

II miejsce w XIX Powiatowym Konkursie Informatycznym

Finalista Zdolnego Ślązaczka z matematyki

Patrycja Kurkiewicz – klasa 8b

I miejsce w ogólnopolskim konkursie kulinarnym – Akademia Uwielbiam

Alina Dominiczak – klasa 8b

I miejsce w Powiatowym Konkursie z zakresu Pierwszej Pomocy Przedmedycznej i Edukacji dla Bezpieczeństwa pt. „TY TEŻ MOŻESZ URATOWAĆ ŻYCIE!”

Aleksandra Mocna – klasa 8d

I miejsce w Powiatowym Konkursie z zakresu Pierwszej Pomocy Przedmedycznej i Edukacji dla Bezpieczeństwa pt. „TY TEŻ MOŻESZ URATOWAĆ ŻYCIE!”

Maja Wdowicka – klasa 7c

II miejsce w  konkursie plastycznym organizowany przez TZG – „Mali Głogowianie”

Mateusz Hajek – klasa 8a

III miejsce w Powiatowym Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

Krystian Jędrusik – klasa 3c

III miejsce w Powiatowym Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

Jakub Prochownik – klasa 8a

III miejsce w Powiatowym Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

Wiktoria Antonik – klasa 3a

II miejsce w konkursie plastycznym o Żołnierzach Wyklętych zorganizowanym przez Stowarzyszenie Patriotyczny Głogów

Żaneta Krawczyk – klasa 3c

III miejsce w konkursie plastycznym o Żołnierzach Wyklętych zorganizowanym przez Stowarzyszenie Patriotyczny Głogów

 

2017/2018

Żaneta Krawczyk – klasa 2c

Wyróżnienie w konkursie plastycznym pt. „Żydzi w Głogowie – zmienne koleje losu”, który odbył się ramach Festiwalu Kultury Żydowskiej.

Alina Dominiczak klasa 7b

I miejsce w 24 Powiatowym Głogowskim Konkursie Ekologicznym dla Szkół Podstawowych.

III miejsce w Powiatowym Konkursie Frazeologicznym dla  Szkół Podstawowych

Filip Fijałkowski klasa 7d

I miejsce w 24 Powiatowym Głogowskim Konkursie Ekologicznym dla Szkół Podstawowych.

I miejsce w interdyscyplinarnym konkursie „Physics in English”

I miejsce w Powiatowym Konkursie Matematycznym dla uczniów szkół podstawowych

III miejsce w Powiatowym Konkursie Frazeologicznym dla  Szkół Podstawowych

Krzysztof Masnyk klasa 7a

I miejsce w 24 Powiatowym Głogowskim Konkursie Ekologicznym dla Szkół Podstawowych.

Norman Gasiński – klasa 3a

uzyskali tytuł „Najlepszego Absolwenta Szkoły”

I miejsce indywidualnie w Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym

III miejsce w interdyscyplinarnym konkursie „Physics in English”

Miłosz Adamus klasa 3a

uzyskali tytuł „Najlepszego Absolwenta Szkoły”

Oliwia Łuczyk klasa 2a

III miejsce w międzypowiatowym konkursie „Obcojęzyczny monolog”. Oliwia zaprezentowała wiersz Juliama Tuwima „Lokomotywa” w języku niemieckim

Laura Papiernik klasa 2c

wyróżnienie w międzypowiatowym konkursie „Obcojęzyczny monolog”. Laura  zaprezentowała wiersz Henryka Heine „Die Lorelei w języku niemieckim

Patrycja Górowska klasa 3a

szczególne zaangażowanie w życie szkoły oraz  trzyletnia praca na rzecz Wolontariatu 

Klaudia Chruściel klasa 3a

szczególne zaangażowanie w życie szkoły oraz  trzyletnia praca na rzecz Wolontariatu 

Oliwia Przybyła klasa 3a

szczególne zaangażowanie w życie szkoły oraz  trzyletnia praca na rzecz Wolontariatu 

Daria Zyśk klasa 3a

szczególne zaangażowanie w życie szkoły oraz  trzyletnia praca na rzecz Wolontariatu 

Martyna Bączkowicz klasa 2a

 II miejsce w kategorii fotografii na III Festiwalu Sztuki Własnej „Zatoka Twórczości” 2018

Weronika Nikoniuk z klasy 2b

II miejsce w kategorii plastycznej na III Festiwalu Sztuki Własnej „Zatoka Twórczości” 2018

Anna Kalicińska klasa 1a

I miejsce w Pierwszym Międzyszkolnym Konkursie z zakresu Pierwszej Pomocy Przedmedycznej dla uczniów klas 1-3 „Młody Ratownik”

Oliwier Niewiada klasa 1a

I miejsce w Pierwszym Międzyszkolnym Konkursie z zakresu Pierwszej Pomocy Przedmedycznej dla uczniów klas 1-3 „Młody Ratownik”

Kamil Kukła klasa 7a

II miejsce w interdyscyplinarnym konkursie „Physics in English”

III miejsce w XVIII  Powiatowym Konkursie Informatycznym

Izabela Mocna klasa 7d

III miejsce w Powiatowym Konkursie Frazeologicznym dla  Szkół Podstawowych

Sandra Lepucka z klasy 7 a

I miejsce w Konkursie Historyczno-Plastycznym „Żołnierze Wyklęci – Bohaterowie Niezłomni”

Paweł Kaczor klasa 1a

Mistrz pływacki

 

2016/2017

Daniel Nowak klasa 3a

Laureat  prestiżowego Konkursu Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu na szczeblu wojewódzkim.

Daniel

 

Joanna Jaworska klasa 3a

1 miejsce w kategorii szkół gimnazjalnych w III edycji Konkursu Plastyczno-Historycznego „Żołnierze Wyklęci – Bohaterowie Niezłomni”

1 miejsce w  konkursie historyczno- plastyczny „Parowozów czar”

Asia

 

Oskar Klepusewicz  klasa 3c

1 miejsce w Powiatowym Konkursie Technicznym

03

 

Michał Pętlewski  klasa 2c

Wyróżnienie w konkursie „A nad nami Biało- Czerwona”

petlewski

 

Michał Brudnicki klasa 1b

II miejsce w województwie dolnośląskim w strzelaniu sportowym z karabinka pneumatycznego.

 

Drużyna „Fruit Team”

wysokie szóste miejsce w kraju w ogólnopolskim konkursie „Czas na zdrowie”

Opis konkursu

????????????????????????????????????

2014/2015

Spektakularny sukces naszego ucznia Grzegorza Zawadzkiego

Zakończył się ostatni etap  finałów konkursu „zDolny Ślązak Gimnazjalista”, na który czekaliśmy z niecierpliwością. Nasz kolega, Grzegorz Zawadzki z klasy III a został czterokrotnym Laureatem tego konkursu.

Wśród przedmiotów, w których osiągnął sukces są:

  • HISTORIA,
  • GEOGRAFIA,
  • JĘZYK POLSKI,
  • CHEMIA.

Ogromny sukces Grzesia napawa nas dumą i rozsławia imię naszej szkoły. GRATULUJEMY !!!

 

 

  • OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH W ROKU 2013/14 (pobierz pdf)
  • OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH W ROKU 2012/13 (pobierz pdf)
  • OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH W ROKU 2011/12 (pobierz pdf)
  • OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH W ROKU 2010/11 (pobierz pdf)
  • OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH W ROKU 2009/10 (pobierz pdf)
  • OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH W ROKU 2008/09 (pobierz pdf)
  • OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH W ROKU 2007/08 (pobierz pdf)
  • OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH W ROKU 2006/07 (pobierz pdf)
  • OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH W ROKU 2005/06 (pobierz pdf)
  • OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH W ROKU 2004/05 (pobierz pdf)
  • OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH W ROKU 2003/04 (pobierz pdf)
  • OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH W ROKU 2002/03 (pobierz pdf)