Rekrutacja – informacje

NASZA OFERTA EDUKACYJNA W ROKU SZKOLNYM 2021 – 2022

Zarządzenie Prezydenta Miasta nr 17/2021 – Zasady naboru do klas pierwszych pobierz PDF

KARTA ZGŁOSZENIA DZIECKA DO ŚWIETLICY-2021-2022

ZASADY REKRUTACJI DO-ŚWIETLICY SZKOLNEJ

WYPRAWKA UCZNIA KLASY PIERWSZEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ

Rekrutacja do klas 1 – 2021/2022

Proces rekrutacji rozpoczyna się 1 marca 2021 i potrwa do 29 marca do godziny 15.00

Prosimy wypełnić elektronicznie formularz dostępny module rekrutacyjnym Elemento.

Dostęp na stronie szkoły i pod adresem: https://glogow.elemento.pl/

Jeżeli jest ktoś z Państwa zainteresowany zapisaniem dziecka do świetlicy szkolnej proszę również wysłać Kartę zgłoszenia dziecka do świetlicy dostępną na naszej stronie w zakładce Oferta szkoły i rekrutacja – rekrutacja informacje.

Rekrutacja do klas 6, 7 i 8 – 2021/2022

Proces rekrutacji dla klas 6, 7 i 8  odbędzie się w formie papierowej.

Druk –  Formularz rekrutacyjny – klasy 6, 7 i 8

Rodzic wypełnia Wniosek Rekrutacyjny do dnia 15 kwietnia br. należy go pobrać ze strony szkoły tutaj  a następnie wydrukować.

Wypełniony wniosek należy podpisać.

Ze względu na trwającą pandemię zaleca się  zeskanować wniosek w formacie .pdf  i wysłać na adres e-mail naszej szkoły sp9@www.glogow.pl w tytule wpisując „Rekrutacja do klasy…”

Rodzic ma więc obowiązek przechować oryginał wypełnionego wniosku do momentu wezwania do uzupełnienia przez Dyrektora placówki.

Jeżeli ktoś z Państwa ma kłopoty w wydrukowaniem wniosku prosimy o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 15.00 pod numer: 76 835 04 54