Rekrutacja – informacje

NASZA OFERTA EDUKACYJNA W ROKU SZKOLNYM 2022

Zarządzenie Prezydenta Miasta nr 14/2022 – Zasady naboru do klas pierwszych Pobierz plik w PDF

Ulotka już wkrótce

KARTA ZGŁOSZENIA DZIECKA DO ŚWIETLICY 2022/2023

ZASADY REKRUTACJI DO ŚWIETLICY SZKOLNEJ

Regulamin zapisu do świetlicy szkolnej 2022

WYPRAWKA UCZNIA KLASY PIERWSZEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ 2022

Rekrutacja do klas 1 – 2022/2023

Proces rekrutacji rozpoczyna się 11 lutego 2022 i potrwa do 11 marca do godziny 15.00

Prosimy wypełnić elektronicznie formularz dostępny module rekrutacyjnym Elemento.

Dostęp na stronie szkoły i pod adresem: https://glogow.elemento.pl/

Jeżeli jest ktoś z Państwa zainteresowany zapisaniem dziecka do świetlicy szkolnej proszę również wysłać Kartę zgłoszenia dziecka do świetlicy dostępną już wkrótce na naszej stronie w zakładce Oferta szkoły i rekrutacja – rekrutacja informacje.

Rekrutacja do klas  7 i 8 – 2022/2023

Proces rekrutacji dla klas  7 i 8  odbędzie się w formie papierowej.

Druk –  Formularz rekrutacyjny

Rodzic wypełnia Wniosek Rekrutacyjny do dnia 31 marca br. należy go pobrać, a następnie wydrukować.

Wypełniony wniosek należy podpisać.

Ze względu na trwającą pandemię zaleca się  zeskanować wniosek w formacie .pdf  i wysłać na adres e-mail naszej szkoły sp9@www.glogow.pl w tytule wpisując „Rekrutacja do klasy…”

Rodzic ma więc obowiązek przechować oryginał wypełnionego wniosku do momentu wezwania do uzupełnienia przez Dyrektora placówki.

Jeżeli ktoś z Państwa ma kłopoty w wydrukowaniem wniosku prosimy o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 15.00 pod numer: 76 835 04 54