Pasowanie na ucznia

W środę 18 października 2017 r. odbyła się niezwykle ważna uroczystość ślubowania i pasowania uczniów klas pierwszych. W tym podniosłym dniu pierwszoklasistom towarzyszyła dyrekcja szkoły, rodzice, a także zaproszeni goście. Starsi uczniowie naszej placówki mieli zaszczyt wprowadzić młodszych kolegów i koleżanki na akademię. Uczniowie klas pierwszych z niecierpliwością wyczekiwali momentu, żeby móc zaprezentować swój program artystyczny, a następnie złożyć uroczystą przysięgę. Przygotowywali się do tego szczególnego momentu od dnia 4 września, stopniowo poznając prawa i obowiązki ucznia. Następnie pani dyrektor Barbara Markowska – Oling dokonała aktu pasowania pierwszoklasistów na uczniów szkoły. Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz upominki. Dopełnieniem tej niezwykłej uroczystości był słodki poczęstunek.

 

Drogie Pierwszaki! Z okazji tego szczególnego dnia życzymy Wam sukcesów w nauce oraz pogody ducha, oby nauka była dla Was inspiracją do odkrywania swoich talentów!