Pasowanie uczniów klas 1

Dnia 27 października 2022 r. klasy pierwsze uczestniczyły w uroczystości pasowania na ucznia. Pasowanie na ucznia to niezwykle ważne wydarzenie w życiu każdego dziecka, które we wrześniu dopiero co rozpoczęło naukę w szkole podstawowej. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności i wiedzę, recytowały wiersze i śpiewały piosenki. Uczniowie klasy 1b przedstawili teatrzyk pt. „Drogowi opiekunowie”. Pokazały w ten sposób, że są dobrze przygotowane, by godnie reprezentować naszą klasę i szkołę. Pierwszoklasiści złożyli uroczyste ślubowanie, przede wszystkim że będą dobrymi Polakami, że będą się pilnie uczyć, a poprzez to dbać o dobre imię naszej szkoły i jej godne reprezentowanie. Pani Dyrektor pasowała dzieci na uczniów naszej szkoły a następnie złożyła im serdecznie życzenia wielu sukcesów oraz pasji w zdobywaniu wiedzy i nowych umiejętności. Serdeczne życzenia złożyły także przedstawiciele rad klasowych. Następnie wychowawcy wraz z rodzicami wręczyli uczniom pamiątkowe dyplomy i prezenty. Na uwagę zasługuje także debiut Zosi Borcz z klasy 4b oraz Szymona Zdun z klasy 4a, którzy po raz pierwszy poprowadzili uroczystość. Dziękujemy i gratulujemy.

Za zdjęcia dziękujemy p. Agnieszce Klimczak oraz p. Ryszardowi Duda.