Półkolonia Zimowa – 13.02.2023 – 17.02.2023

Ruszyły zapisy na półkolonię zimową  2023!

Termin zapisów od 16.01.2023 do wyczerpania miejsc.  (liczba miejsc – 45)

Ferie  to czas na dobrą zabawę i aktywny odpoczynek! Zapraszamy więc dzieci klas I – III do wzięcia udziału w niezapomnianej półkolonijnej przygodzie! Oferujemy jeden, 5 – cio dniowy   turnus, który zawiera szereg wyjątkowych atrakcji.

W codziennym programie zimowego  wypoczynku dla dzieci znajdują się zabawy integracyjne, zajęcia edukacyjne, gry i animacje sportowo-ruchowe, zajęcia na świeżym powietrzu.

Termin półkolonii: 13.02.2023 do 17.02.2023

Opieka nad dziećmi w godzinach: 8.00 – 13.00 (5 godzin)

Koszt wyżywienia w trakcie  półkolonii to 75 zł.

Cena obejmuje: wyżywienie: (II śniadanie, obiad + owoc/deser + woda).

Do ceny półkolonii należy doliczyć bilety wstępu wg cenników i indywidualnych planów grup (basen/kino/lodowisko/zajęcia kulinarne) około 75 zł

Wychowawcy:

Klasa 1 – Izabella Michałowska

Klasa 2 – Renata Droździel

Klasa 3 – Adrianna Nowak

Pierwszeństwo zapisów mają uczniowie Szkoły Podstawowej nr 9.

Karta kwalifikacyjna uczestnika wypoczynku

Uczestnikami półkolonii mogą być wyłącznie dzieci bez objawów chorobowych sugerujących infekcję dróg oddechowych

Kartę zgłoszenia dziecka na półkolonię należy pobrać ze strony szkoły w zakładce POŁKOLONIA, wypełnić i dostarczyć osobiście do szkoły W dniu 6 lutego zostaną Państwo poinformowani o wynikach rekrutacji.

Liczba miejsc ograniczona!

Zapraszamy!

Indywidualne prośby proszę kierować na adres szkoły do Pani Dyrektor.

Zgoda na samodzielny powrót dziecka z półkolonii lub upoważnienie do odbioru dziecka

Regulamin półkolonii zimowej 2023

Jadłospis ferie 2023