PÓŁKOLONIA ZIMOWA W SP9

W pierwszym tygodniu ferii w naszej szkole została zorganizowana półkolonia zimowa dla uczniów z klas I-III. Harmonogram półkolonii obfitował w liczne atrakcje i wycieczki. Uczestnicy codziennie aktywnie i ciekawie spędzali czas. Brali udział w wycieczce śladami św. Mikołaja zorganizowaną przez Urząd Miasta pod hasłem „Zima w Twierdzy” oraz zajęciach sportowych w klubie Fitarena Premium Głogów. Dzieci miały również okazję obejrzeć seans filmowy w kinie Multikino Głogów. Dzień czwarty upłynął nam na radosnej, twórczej i bezpiecznej zabawie w OK Park Głogów. W ostatni dzień półkolonii wybraliśmy się na basen. 
Taka forma wypoczynku i spędzania czasu wolnego podczas ferii była udana, czego dowodem są uśmiechnięte twarze uczestników na każdym zdjęciu. 

Zapraszamy do obserwowania naszego profilu na Facebooku – Szkoła Podstawowa nr 9 w Głogowie, gdzie mogą Państwo zobaczyć jeszcze więcej zdjęć z półkolonii i być na bieżąco z wydarzeniami z życia szkoły.