Rodacy Bohaterom

Gimnazjum nr 4 w Głogowie przy współpracy ze Stowarzyszeniem Patriotyczny Głogów włącza się do akcji Rodacy Bohaterom.

Do połowy grudnia odbędzie się  w szkole zbiórka żywności na Bożonarodzeniową paczkę dla Polskiego Kombatanta na kresach.

rodacy

Zbieramy żywność o długoterminowej dacie ważności, która następnie w formie paczki Bożonarodzeniowej zostanie przekazana Polskim Kombatantom m.in. z AK, NSZ, WiN mieszkającymi na Ukrainie, Litwie i Białorusi. Przygotowujemy Paczkę Świąteczną na podstawie poniższych artykułów: kawa rozpuszczalna, mielona, herbata, kakao, olej, makaron, cukier, owoce w puszce, warzywa w puszce, ciastka, czekolada, konserwa mięsna lub rybna, mąka, ryż, kasza, oraz najważniejszy element KARTKA ŚWIĄTECZNA Z ŻYCZENIAMI!

 paczka

PRODUKTY PROSZĘ PRZYNOSIĆ DO SALI 39