RODACY BOHATEROM

Kilkanaście kartonów z żywnością długoterminową udało się zebrać uczniom Gimnazjum nr 4 w ramach akcji Rodacy Bohaterom. Zebrane produkty zostały przekazane Stowarzyszeniu Patriotyczny Głogów, które dostarczy świąteczne paczki żywnościowe polskim kombatantom i ich rodzinom mieszkającym na Kresach.

Obfity rezultat akcji jest wynikiem zaangażowania się uczniów klas pierwszych objętych programem edukacji patriotyczno – obywatelskiej oraz zbiórki mającej miejsce podczas III Mikołajkowej Nocy Filmowej w Gimnazjum nr 4.

Wspaniałym dodatkiem do zebranych darów były ręcznie robione kartki świąteczne wykonane przez Panią Małgorzatę Rzymek wraz z uczennicami naszej szkoły na specjalnych warsztatach.

Wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom, którzy włączyli się w zbiórkę serdecznie dziękujemy.

zywnosc

zyczenia