ROWEREM DO KULOWA

Dnia 27.09.2017r.odbył się rajd rowerowy do Kulowa.

Rowerowe wycieczki stały się już tradycją w naszej szkole. Tym razem wybrały się klasy IIa, IIb i IIc. Opiekę sprawowali nad nimi wychowawcy i nauczyciele wychowania fizycznego.

    Uczniowie zebrali się przed szkołą o godzinie 8.30. Po sprawdzeniu obecności pani G.Kardaś przypomniała obowiązujący  regulamin  wycieczki oraz zwróciła uwagę na najważniejsze  zasady bezpieczeństwa ruchu drogowego. Następnie uczniowie zostali podzieleni na trzy grupy i wyruszyliśmy w drogę.

  Grupy bardzo sprawnie, a co najważniejsze bezpiecznie pokonały ulice naszego miasta i udały się w ustalonych kolumnach w kierunku Sławy. Dalej trasa biegła już mniej uczęszczaną drogą do Głogówka. Tuż przed Kulowem skręciliśmy w prawo, aby znaleźć się w urokliwym miejscu na odpoczynek. Tam czekało na nas ognisko, przy którym mogliśmy się ogrzać i upiec kiełbaski. Odpoczynek stał się także okazją, aby wybrać się na grzyby oraz spędzić te chwile z kolegami.  Kiedy nadszedł czas odjazdu, ponownie uformowaliśmy kolumny i udaliśmy się do Głogowa.

Wycieczka rowerowa była bardzo udana. Całą drogę dopisywał nam dobry humor i piękna pogoda. Rajd zakończył się przed szkołą. Możemy pogratulować sobie dobrej kondycji i wytrwałości.