WYJAZD NA MECZ POLSKA – PORTUGALIA W PIŁCE RĘCZNEJ KOBIET

Dnia 30.03.2014r. uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielkami wychowania fizycznego, p.Agnieszką Łuczyk i Grażyną Kardaś, wzięli udział w meczu kwalifikacyjnym do Mistrzostw Europy w piłce ręcznej kobiet Polska – Portugalia. Wszyscy ubrani w kolory narodowe, koszulki, szaliki, peruki, czapki, trąbki, namalowane flagi na twarzach, świetnie się bawiliśmy od samego początku do końcowej syreny. Mecz rozgrywany był w nowoczesnej hali widowiskowo – sportowej w Zielonej Górze. Zawodom towarzyszyła wspaniała atmosfera i bardzo duża frekwencja. Mecz zakończył się, oczywiście, sukcesem Polski 29:21. Blisko komplet, 4.500 widzów, oklaskiwało IV zespół Mistrzostw Świata. W przerwie meczu można było wygrać nagrody, a po meczu zrobić zdjęcia z piłkarkami ręcznymi oraz otrzymać ich zdjęcia z autografami.