Sukces Moniki Lewandowskiej „W pogoni za indeksem”

Dnia 15 kwietnia w I LO odbył się finał Powiatowego konkursu „W pogoni za indeksem”. Konkurs ten obejmuje 3 przedmioty: język polski, matematykę i geografię. W finale z każdego przedmiotu brało udział po 10 uczniów, 3 z nich zostaje laureatami i otrzymuje tzw „Indeks”. Naszą szkołę reprezentowali:
z geografii: Monika Lewandowska (kl 3 a)
z matematyki: Piotr Wawrzyniak (kl 3 a) oraz Patryk Szycko (kl 2 a).
Finał z geografii to ustna wypowiedź na temat wylosowanej krainy geograficznej Polski. Monika Lewandowska popisała się ogromną wiedzą na temat Gór Świętokrzyskich i zdobyła tytuł LAUREATA! GRATULACJE!
Piotrek i Patryk rozwiązywali pisemnie zadania z matematyki – są finalistami konkursu.
Całą trójkę uczniów przygotowywała do konkursu Iwona Chylińska.