Świetlicowy konkurs kolęd i pastorałek

Dnia 14 grudnia 2017r. odbył się zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 2 w Głogowie świetlicowy konkurs kolęd i pastorałek. Naszą szkołę reprezentowała silna grupa pierwszaków, tj. Paweł Kaczor, Julia Marciniak w  pastorałce „ Był pastuszek bosy” oraz Liliana Marcinkiewicz i Daria Wudel wyśpiewując „Kolędę dla dzieciątka”. Nasi uczniowie zaprezentowali się doskonale, dzielnie pokonując przy tym swoją własną nieśmiałość. W konkursie wzięły udział  dzieci z wszystkich świetlic szkolnych znajdujących się na terenie Głogowa, dlatego tym bardziej miło nam poinformować, że nasi uczniowie: Liliana Marcinkiewicz i Daria Wudel zdobyły wyróżnienie specjalne.

Ogromne brawa i gratulacje dla naszych najmłodszych uczniów za odwagę! Życzymy wszystkim dalszych sukcesów!