OBCHODY DNIA 11 LISTOPADA – SZKOŁA DO HYMNU, APEL

W dniu 10 listopada 2021 r uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 9 wzięli udział w akcji „Szkoła do hymnu”. 🇵🇱🇵🇱
Głównym celem inicjatywy jest zachęcenie dzieci i młodzieży do wspólnego przeżywania Narodowego Święta Niepodległości oraz kształtowanie szacunku wobec polskich symboli narodowych.
O godzinie 11:11 nauczyciele wraz z uczniami odśpiewali hymn narodowy na boisku szkolnym.
 
W tym roku, uroczysty apel z okazji Narodowego Święta Niepodległości odbył się 16 listopada. Uczniowie naszej szkoły przygotowali i przedstawili montaż słowno – muzyczny, upamiętniający odzyskanie przez Polskę niepodległości w 1918 roku. Utwory poetyckie zaprezentowane przez uczniów kl. 3a, 5a i 5b oraz pieśni patriotyczne w wykonaniu szkolnego chóru wprowadziły wszystkich w podniosły i patriotyczny nastrój.