Szkolny Konkurs Informatyczny 2018

13 kwietnia odbył się Szkolny Konkurs Informatyczny. W tym roku po raz pierwszy konkurs został przeprowadzony w formule otwartej, zarówno dla uczniów Gimnazjum nr 4 i SP 9. Wśród 11 uczestników pierwsze miejsce zajął Filip Fijałkowski z klasy 7 d, drugie Bogusław Olczak z klasy 3 c, a trzecie Kamil Kukła z klasy 7 a. Wymienieni uczniowie będą reprezentować naszą szkołę 24 maja w Powiatowym Konkursie Informatycznym, który tradycyjnie odbędzie się w naszej szkole. Pozostałe miejsca zajęli:

4 – Miłosz Adamus 3 a

5 – Mateusz Hajek 7 a

6 – Norman Gasiński 3 a

7 – Julia Szperlik 3 a 

8 – Jakub Kwiatkowski 3 c

9 – Norbert Dejlich 7 d

10 – Kacper Klauder 2 c

11 – Olek Kamiński 2c

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

Jan Lasia, Justyna Zarazińska