TENIS STOŁOWY DZIEWCZĄT

WIELKI SUKCES !!!!

1 miejsce w mieście

1 miejsce w powiecie

Dnia 11.01.2017r. odbyły się Mistrzostwa Głogowa w tenisie stołowym. Reprezentantki naszej szkoły wygrały wszystkie gry i zajęły 1 miejsce, uzyskując awans do dalszych rozgrywek.

Naszą szkołę reprezentowały: Patrycja Górowska i Oliwia Przybyła z klasy 2a. Rezerwowymi były: Ola Molek i Martyna Wzorek z klasy 1b, które dopiero zdobywają doświadczenie w tej dyscyplinie sportowej.

Tydzień później, w Kotli, odbył się turniej powiatowy, w którym nasze dziewczęta (Patrycja Górowska i Oliwia Przybyła) nie dały szans na wygranie meczu dziewczętom z Gimnazjum z Kotli, Gimnazjum z Białołęki i Gimnazjum nr 2 z Głogowa; tym samym zajęły 1 miejsce. Uzyskały awans do strefy legnickiej, który odbędzie się 8 lutego w Gierałtowcu.

Dziewczyny! Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!