W odwiedziny do salonu kosmetycznego Yasumi

W poniedziałek 23 października kolejna grupa tym razem uczennic z klas 2 wybrała się z wizytą do salonu kosmetycznego Yasumi w Głogowie.

Głównym celem wizyty było zdobycie rzetelnej wiedzy na temat pielęgnacji skóry twarzy oraz włosów. Dziewczęta zaczęły spotkanie od rozmowy z fryzjerem, gdzie dowiedziały się jak pielęgnować skórę głowy i włosy.

Następnie uczennice przeszły do strefy gabinetów kosmetycznych. Tam opiekę nad nimi przejął  wykwalifikowany personel: kosmetolodzy oraz kosmetolog- dermatolog. Uczennice zostały podzielone na dwie grupy .Po fachowych konsultacjach, mogły obejrzeć profesjonalny zabieg oczyszczający oraz uzyskać  informacje na temat pielęgnacji twarzy i ciała. Pracownice instytutu udzieliły wielu porad, które na pewno pozwolą uniknąć błędów w codziennej trosce o zdrowy wygląd.  Spotkanie zakończyło się zaproszeniem do kolejnej wizyty oraz wręczeniem drobnych upominków. Dziękujemy za miłe przyjęcie i za cenną  wiedzę.

Już nie możemy doczekać się kolejnej wizyty, na której uczennice nauczą się wykonywać makijaż codzienny z dostosowany dla młodej cery.