WARSZTATY EDUKACYJNE W ZAKRESIE DORADZTWA ZAWODOWEGO PANIĄ PIELĘGNIARKĄ

Warsztaty edukacyjne w zakresie doradztwa zawodowego Panią pielęgniarką.
Dnia 3 października 2019 r. klasy drugie edukacji wczesnoszkolnej miały okazję uczestniczyć w edukacyjnych warsztatach z doradztwa zawodowego przygotowanych przez Panią Aldonę Starewicz. Uczniowie poznali zawód pielęgniarki. Dzieci dowiedziały się bardzo ciekawych rzeczy. Miały możliwość zbadania ciśnienia, temperatury i użycia stetoskopu. Wykonały opatrunki, usztywnienie dłoni i kończyn. Uczestnicy warsztatów zostali zapoznani z procedurą pierwszej pomocy w nagłych wypadkach, stłuczeniach i ranach. Całość warsztatów podsumowana została konkursem-quizem, w którym zawodnicy pochwali się zdobytą wiedzą. Na zakończenie wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i materiały edukacyjne.
Serdecznie dziękujęmy Pani Aldonie Starewicz za przygotowanie warsztatów, za wspaniałą inicjatywę oraz za współpracę Rodzica ze szkołą.