Wizyta w Esencja Day Spa

Dnia 10.05.2016 w ramach projektu „Od Kuchni do Salonu” uczennice z naszego gimnazjum wybrały się pod opieką nauczycieli do Esencja Day Spa. Głównym celem wizyty było zdobycie rzetelnej wiedzy na temat pielęgnacji i dbałości o urodę.

W gabinecie kosmetycznym opiekę nad grupą przejął wykwalifikowany personel. Uczennice zostały podzielone na dwie grupy i udały się do gabinetu kosmetycznego .Po fachowych konsultacjach, mogły obejrzeć profesjonalny zabieg oraz uzyskać wiele informacji na temat pielęgnacji twarzy i ciała. Kosmetyczki udzieliły wielu porad, które na pewno pozwolą uniknąć błędów w codziennej trosce o zdrowy wygląd skóry.

Pobyt w  Esencja Day  Spa zachęcił uczestniczki spotkania do korzystania w przyszłości z wiedzy i umiejętności w doświadczonego personelu.