Wycieczka do Torunia

Kolejną grupą, która ruszyła na podbój Polski to uczniowie klas 2 gimnazjum. Za cel obrali sobie Toruń. Zachwycająca architektura, rynek, ruiny zamku, to wszystko sprawiło ogromne wrażenie na uczestnikach wyprawy.  Przeżycia z wizyty w żywym muzeum piernika przerosły najśmielsze oczekiwania. Rejs statkiem po Wiśle i panorama Torunia to coś co zawsze pozostanie w pamięci uczestników wycieczki, a Toruń widziany z punktu widokowego w przepięknej iluminacji po prostu zachwyca. Były też atrakcje akrobatyczne w Parku Trampolin, niektórzy z nas opanowali salta do perfekcji, ale byli i tacy co nie wychodzili z gąbkowego basenu. W drodze powrotnej odwiedziliśmy „Bramy Poznania”, które przeniosły nas w okres powstania państwa polskiego. Nie obyło się przygód 🙂 wróciliśmy niewyspani, ale za to bardzo zrelaksowani 🙂

Teraz czekamy na klasy 7b i 7d i ich wrażenia.