Zabawa walentynkowa z uczestnikami WTZ „Arka”

5 lutego, tuż przed feriami, sala gimnastyczna zapełniła się naszymi kolegami i koleżankami z WTZ „Arka”, którzy zostali zaproszeni na wspólną zabawę walentynkową. Takie spotkanie stało się już tradycją naszej szkoły. Zaproszenie zostało przyjęte przez niemal wszystkich podopiecznych, którzy tłumnie przybyli wraz z opiekunami i rodzicami. Wkrótce po rozpoczęciu salę wypełniły dźwięki muzyki, która nie pozwoliła siedzieć i zaczęła się zabawa. Goście, jak zwykle, pokazali doskonałą formę i chętnie się bawili. Uśmiech, życzliwe słowa oraz taneczne rytmy towarzyszyły całemu spotkaniu. Wolontariusze – uczniowie z klas VII, VIII zadbali o niezwykłą atmosferę, a także o poczęstunek. Na wszystkich uczestników zabawy czekały smaczne, domowe ciasta. Spotkanie minęło bardzo szybko i nadszedł czas pożegnania.