Zakończenie Roku Szkolnego

Szanowni Rodzice!
Drodzy Uczniowie i Absolwenci !
W dniu dzisiejszym zakończyliśmy rok szkolny 2019/2020. Był to niewątpliwie najtrudniejszy czas w historii edukacji w ostatnich kilkudziesięciu latach. W połowie marca ze względu na epidemię koronawirusa rozpoczął się okres zawieszenia zajęć. Każdy z nas musiał dostosować się do nowych warunków i podjąć wyzwanie nauki zdalnej. Dziękuję Państwu za zaangażowanie i wsparcie procesu dydaktycznego swoich dzieci. Wiemy, że dla wielu z Państwa pogodzenie nowych obowiązków z czynnościami zawodowymi było bardzo trudne.
 
Chcielibyśmy serdecznie podziękować Państwu oraz uczniom za współpracę, pomoc i dobre słowo w tych trudnych chwilach. Mamy nadzieję, że od 1 września zobaczymy się w już szkolnych ławkach w bezpiecznych i komfortowych warunkach.
 
Dzisiaj pożegnaliśmy również uczniów klas ósmych, wśród których czworo uzyskało tytuł Superabsolwenta. Są to: Natalia Sabat (8a), Oliwier Kida (8e), Maja Wdowicka (8c) i Wiktoria Masternak (8d).
 
Dziękujemy Wam, Drodzy Absolwenci, za Wasze zaangażowanie w życie szkoły. Wśród Was znalazło się wielu wolontariuszy, społeczników, reprezentantów szkoły w różnych konkursach.
Na szczególne wyróżnienie zasłużyło dziewięcioro uczniów, którzy aktywnie pracowali na rzecz szkoły, są to:
Weronika Dzendzeluk 8A
Maja Wdowicka 8C
Paulina Rejnin 8D
Alicja Doroszuk 8D
Wiktoria Matejczuk 8A
Martyna Kucharzyszyn 8D
Kajetan Adamczak 8D
Bartosz Pawłowski 8D
Juliusz Miszkinis 8D
Bez Was moi drodzy byłoby ciężko, smutno, nudno. Dziękujemy!
 
Jesteśmy ze wszystkich naszych uczniów dumni!
Dziękujemy za wspólne chwile w „Dziewiątce”.
 
Chcielibyśmy również podziękować za bardzo owocną współpracę Radzie Rodziców, a szczególnie p. Małgorzacie Sewilskiej i p. Lubomirowi Klisowskiemu, którzy w tym roku zakończyli swoją kadencję.
 
Życzymy Państwu udanego urlopu, a uczniom radosnego i bezpiecznego wypoczynku wakacyjnego.
Dyrekcja oraz Grono Pedagogiczne SP9