Zdalne nauczanie

Szanowni Państwo

Znaleźliśmy się w  okresie, który dla nas wszystkich jest trudnym wyzwaniem.
Ministerstwo Edukacji Narodowej w celu zapewnienia bezpiecznych warunków nauki Państwa dzieci zdecydowało, że od poniedziałku 9 listopada do 29 listopada br. zostają zawieszone zajęcia stacjonarne również dla uczniów klas I-III szkół podstawowych. Wychowawcy klas młodszych szczegółowo poinformują rodziców o harmonogramie zajęć lekcyjnych prowadzonych online na platformie CLASSROOM. Jednocześnie do 29 listopada br. zostaje przedłużone zawieszenie zajęć stacjonarnych dla uczniów klas IV-VIII.

Przypominamy, że podczas zajęć zdalnych będzie sprawdzana obecność i frekwencja będzie odnotowana w e-dzienniku. Obecność na lekcjach jest obowiązkowa. W razie jakichkolwiek problemów prosimy kontaktować się z wychowawcą klasy.

Dokładamy wszelkich starań, aby nauka naszych uczniów była jak najbardziej przyjazna.

Od poniedziałku, 9 listopada świetlica szkolna będzie funkcjonowała wyłącznie dla uczniów, których rodzice są bezpośrednio zaangażowani w walkę z pandemią COVID-19.

Dyrektor Szkoły
Justyna Zarazińska