Debiut młodych tancerzy

Dnia 14 marca w Miejskim Ośrodku Kultury w Głogowie odbył się XV Powiatowy Konkurs Tańca Nowoczesnego, w którym uczennice naszej szkoły – reprezentantki klasy 1a oraz 1b wzięły udział. Młode tancerki zaprezentowały się w kategorii formacji klas 1-3, tańcząc do utworu Willy`ego Williama ,,Ego”. Ekspresja, piękny wygląd artystyczny z nutą tajemniczości i skupienie, to tylko jedne z niewielu cech opisujących występ naszych małych artystek. Warto dodać, że były to jedne z najmłodszych uczestniczek, a dla wielu z nich był to debiut. Nie udało nam się zdobyć miejsca na podium, ale zespół ,,Zwariowane Zygzaki” otrzymał dyplom uczestnictwa i słodkie upominki. Nie zamierzamy na tym poprzestać naszych tanecznych podbojów ,,Zwariowane Zygzaki” rozwijają swój talent na kółku wokalno – tanecznym, dlatego już przygotowujemy się do kolejnych zmagań tanecznych. Dzieciom bardzo dziękujemy za zaangażowanie i trud włożony w taniec, a Wy trzymajcie kciuki!