Dni Otwarte Gimnazjum nr 4

 Jak co roku zaprosiliśmy uczniów klas szóstych szkół podstawowych do odwiedzenia naszej szkoły i zapoznania się z ofertą edukacyjną.

Szóstoklasiści mieli okazję spotkać się z nauczycielami oraz poznać jak wygląda nauka w gimnazjum. W trakcie „wycieczki” po szkole uczestniczyli zarówno w wykładach, lekcjach, programie artystycznym przygotowanym w języku angielski i niemieckim, jak i wysłuchali specjalnie zaaranżowanego minikoncertu.

Ciekawostką były zajęcia z relaksacji i wizyta w szkolnej pracowni kulinarnej.

Zaproszeni goście mogli obejrzeć również tematyczne wystawy, w tym obrazujące szkolne obyczaje i tradycje. Na uwagę zasługiwała przede wszystkim wystawa pokazująca historię wojska polskiego. Złożyły się na nią mundury wojskowe oraz eksponaty związane z historią naszego kraju.

Odwiedziny w naszym gimnazjum mają pomóc uczniom w dokonaniu wyboru przyszłej szkoły.

Zapraszamy do Gimnazjum nr 4!