„Gotuj z nami” – sześciolatki z Przedszkole nr 5 w naszej kuchni

Dzisiaj tj. 26 lutego w naszej pracowni kulinarnej gościliśmy niezwykłych przyjaciół naszej szkoły – grupę sześciolatków z Przedszkola nr 5.

Nasi goście wzięli udział w zajęciach kulinarnych połączonych z lekcją języka angielskiego 🙂

Mali kucharze, pod okiem uczniów biorących udział w projekcie kulinarnym,  wykonali swoją ulubioną pizzę i kolorowe owocowe szaszłyki.  Podczas przygotowywania potraw przedszkolaki  pilnie ćwiczyli nazwy składników w języku angielskim.

Pizza i szaszłyki wyszły przepyszne, dzieci i ich pomocnicy skonsumowali wszystko, co do ostatniego kęsa. Zajęcia minęły w miłej i ciepłej atmosferze, wśród wielu uśmiechów. Młodzi kucharze obiecali, że już od dzisiaj będą w domu zawsze pomagać w przygotowaniu pizzy .