I i III miejsce w Powiatowym Konkursie Ekologiczno-Informatycznym

Nasi uczniowie na podium!

Dnia 10.05.23 odbyło się rozstrzygnięcie I powiatowego konkursu Ekologiczno-Informatycznego „Nie moje śmieci, ale moja planeta” organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 6 w Głogowie.

Nasi uczniowie zajęli w tym konkursie miejsca na podium. Miło nam poinformować iż trójka dziewczyn z klasy 5b zajęła I miejsce w kategorii klas 4-6 (Julia Bartuś, Anita Pakhuta, Adrianna Magiera). Chłopcy natomiast zajęli III miejsce (Konrad Gruszczyński, Paweł Gryniewicz).

Przygotowania do konkursu trwały cały miesiąc. Klasa 5b podjęła szereg działań związanych z konkursem (Sprzątanie pobliskiego Parku, przygotowanie kiermaszu Wielkanocnego. Zebrane pieniążki przeznaczyliśmy na zakup karmy dla Schroniska Amicus w Głogowie oraz dokonaliśmy wpłatę na konto Głogowskiego Stowarzyszenia „Otwarte Drzwi”).

Dziękujemy również klasie 5a za pomoc przy zbiórce karmy dla schroniska.

Opiekunami konkursu byli: p. Izabella Michałowska, p. Marta Wójtowicz, p. Arkadiusz Błach.

Organizatorom z SP 6 gratulujemy stworzenia ważnego konkursu o zupełnie nowej jakości.

Zapraszamy do obejrzenia prac konkursowych:

Prezentacja Konkurs_Nie moje śmieci, A. Magiera, J. Bartuś SP9 –> kliknij tutaj, aby obejrzeć

Prezentacja Konkurs_Nie moje śmieci, K. Gruszczyński, P. Gryniewicz SP9 –> kliknij tutaj, aby obejrzeć