Igrzyska Sportów Niekonwencjonalnych

W czwartek 15 grudnia na inauguracji Igrzysk Sportów Niekonwencjonalnych w Gimnazjum nr 4  odbył się Szkolny Konkurs w Puszczaniu Samolotów z Papieru. Do zawodów, które odbyły się na sali gimnastycznej przystąpili reprezentanci większości klas naszej szkoły. Każdy z uczestników miał trzy próby w puszczeniu samolotu stworzonego samodzielnie z kartki A4. Bezkonkurencyjny okazał się Norbert Duda z klasy 3 a, którego samolot przeleciał przez prawie całą salę gimnastyczną. Na drugim miejscu uplasował się Krzysztof Gewratowski z 3 a, a na trzecim ex aequo Bartek Kobus z 3c i Michał Osora z 2 c. Nagrodą za zwycięstwo był plastikowy model samolotu do sklejania. Organizatorami imprezy był Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami. Kolejny konkurs w ramach Igrzysk odbędzie się w  styczniu, a będą to zawody w Water bottle flipping.